Przejdź do treści

Tapicerkę w samochodzie miałem porządnie wypraną

Samochód był dla mnie najważniejszy i nie raz słyszałem od żony, że powinienem w nim zamieszkać. Sporo czasu odkładałem pieniądze na mój wymarzony model i starałem się o niego dbać. Auto było używane, ale za to w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Doskonale wyprana tapicerka przez specjalistę 

dokładne pranie tapicerki w SzczecinieJakiś czas temu wiozłem dzieciaki swojej siostry, bo obiecałem, że zawiozę je do dziadków na ferie. Dzieciaki sporo broiły w czasie podróży i musiałem im zwracać co chwilę uwagę. Kiedy je wysadzałem z auta to zauważyłem, że tapicerka była pobrudzona od czekolady i niewiadomi czego jeszcze. Nie byłem zły, bo przecież to były dzieci, ale o tapicerkę musiałem zadbać, bo była jasna i wszystko było widać. Samodzielnie nie doczyściłem tapicerki co nakłoniło mnie do znalezienia firmy, która wykonywała dokładne pranie tapicerki w Szczecinie i znalazłem jedno fajne miejsce. Wielu klientów je polecało i zdecydowałem się właśnie tam oddać swoje auto. Kiedy dojechałem na miejsce to od razu zauważyłem, że w tej firmie dysponowali profesjonalnym sprzętem do czyszczenia tapicerki i już wiedziałem, że doprowadzą do ładu wnętrze moje samochodu. Czyszczenie trwało kilka dni, bo w firmie było sporo zleceń, ale cierpliwie czekałem na kontakt w sprawie odbioru samochodu. Po kilku dniach pojechałem go odebrać. Byłem ciekaw czy na tapicerce zostały jakieś ślady, bo nie łatwo było pozbyć się tych ubrudzeń. Kiedy jednak zajrzałem do auta to tapicerka lśniła jak nowa. Byłem pod wrażeniem.

Jak musiałem wyczyścić wnętrze samochodu to jeździłem tylko do tej firmy. Bardzo fachowo zostałem obsłużony i zapłaciłem rozsądną cenę a to też było dla mnie dość ważne. Auto miałem jak nowe i nie bałem się już żadnych zabrudzeń, bo mogłem oddać auto profesjonalistom.