Przejdź do treści

Terapia z zastosowaniem biorezonansu

Cała materia ma częstotliwość rezonansową i każda komórka w ciele rezonuje z określoną częstotliwością. Ma to postać pola elektromagnetycznego, a grupy komórek w narządzie lub układzie mają wiele unikalnych wzorców częstotliwości. W związku z tym całe ciało ma złożoną strukturę częstotliwości, która może się zmienić lub zostać zniekształcona, gdy wpływają na nią toksyny, zanieczyszczenia stres, wirusy, bakterie i pasożyty.

Jak działa biorezonans?

biorezonans w WarszawieUważa się, że możliwe jest wprowadzenie zdrowych częstotliwości w celu przywrócenia równowagi całego ciała i stworzenia środowiska, w którym organizm sam się leczy. W istocie biorezonans oznacza poszukiwanie, a następnie przekazywanie wszystkich częstotliwości niezbędnych do stymulacji i ostatecznej regulacji organizmu. Prawie każdy stan skorzysta z terapii biorezonansowej. Jest nieinwazyjny, bezbolesny i odpowiedni do stosowania w każdym wieku. Przy użyciu odpowiedniego urządzenia możliwe jest wychwycenie drgań elektromagnetycznych z ciała. Uważa się, że prawdziwą przyczyną chorób przewlekłych jest gromadzenie się różnych rodzajów toksyn w organizmie. Nagromadzone toksyny blokują zdolność komórek organizmu do otrzymywania tlenu, składników odżywczych i eliminowania odpadów metabolicznych. Toksyny ostatecznie dostają się do komórek i wywołują objawy przewlekłej choroby. Biorezonans w Warszawie wykorzystuje częstotliwości rezonansowe do bezpiecznego diagnozowania i testowania nierównowagi energetycznej.

Analiza biorezonansowa zdrowia to kompleksowy system medyczny, który zarówno ocenia pacjenta na podstawie szeregu istotnych parametrów, jak i zapewnia lekarzowi możliwość konstruowania wysoce specyficznych i spersonalizowanych programów leczenia. Wraz z rozwojem biorezonansu, coraz więcej osób przewlekle chorych decyduje się na tego typu terapię.