Przejdź do treści

Torba zakupowa w funkcji reklamowej

W dzisiejszych czasach, firma bez reklamy, nie ma wielkich szans na sukces. Jeśli dopiero powstaje jej możliwości zaistnienia są praktycznie żadne. Jeśli już istnieje, ryzyko, że klienci pójdą do konkurencji jest ogromne. Bo jak potencjalny klient ma wiedzieć, że nasz towar czy usługa są dobre?

Jakie rodzaje toreb reklamowych kupimy u producenta?

torby reklamowe producentA jeśli dowie się z innego źródła, to skąd będzie wiedział jak do nas trafić? Tymi właśnie kwestiami zajmuje się reklama. Często nie chodzi o to, by reklamować sam towar czy usługę, ale by pokazać się w ogóle światu oraz naświetlić kontakt z nami. Czasem na bilbordzie widzimy tylko grafikę i adres sklepu. Identycznie działają gadżety, typu długopis czy torba. Na nich projektuje się tylko logo lub samą nazwę firmy i to wystarczy. Taki gadżet nie musi niczego więcej robić, jeśli nasza marka jest już rozpoznawalna. Jeśli nie jest, wzbudzi ciekawość. Podobna sytuacja zadziała się kilka lat temu na polskim rynku, gdy podbijała go nowa sieć telefoniczna. Na torbie reklamowej można nadrukować wszystko. Niezależnie od materiału z jakiego jest wykonana. U producenta znajdziemy torby papierowe, papierowe laminowane, bawełniane, z juty, papierowe eko i foliowane. I każda może spełniać funkcję reklamową. Szukając hasła torby reklamowe producent, zwróćmy uwagę na ceny. Zapewne każdy producent będzie miał inne, choć niekoniecznie z dużą różnicą. Przedsiębiorca, który wybierze ten typ reklamy musi dopasować torbę do asortymentu, który sprzedaje lub wynajmuje.

Zupełnie inną torbę damy, gdy sprzedajemy biżuterię, niż do odzieży, a jeszcze inną do produktów spożywczych. Pamiętajmy, że jedni będą widzieć logo czy inny nadruk na torbie, a drudzy, będą z tej torby korzystać. Jeśli papierowa jest delikatna i długo służyć nie będzie mogła, tak z bawełnianej można korzystać latami.