Przejdź do treści

Usługa filmowania z powietrza

Są wydarzenia, które muszą być uwiecznione na filmie. Czasami jednak trzeba poszukać innych ujęć, niż takie standardowe. Od kiedy wprowadzono dorny do użytku jest to świetny sposób na filmowanie. W Krakowie wielu fotografów wyposażyło się w drony, dlatego można nagrywać naprawdę bardzo ciekawe filmy. Wystarczy, że fotograf będzie wiedział, jak dokładnie poruszać się takim urządzeniem.

Filmowanie wydarzeń z powietrza

filmowanie z powietrza krakówWydarzeniem, które warto jest sfilmować może być na przykład ślub. Pary młode często decydują się na wykupienie takiej usługi, gdyż jest to dla nich bardzo opłacalne. Jeżeli interesuje nas filmowanie z powietrza Kraków ma wielu fotografów, którzy świadczą takie usługi. Kierują oni dronem w taki sposób, że mają naprawdę ciekawe ujęcia, które warto jest oglądać. Usługa takiego filmowania kosztuje około czterdziestu pięciu złotych za godzinę. Chodzi o to, aby opłacić baterie, które zużywa dron podczas lotu. Całe wydarzenie może być nagrywane z naprawdę bardzo dużych wysokości. Ujęcia są naprawdę bardzo różne, ponieważ każdy fotograf ma inny sposób patrzenia na scenerię. Podczas filmowania dron automatycznie wykonuje również zdjęcia. Jeśli nie będzie takiej fotografii, jaką chcemy, możemy wyciąć z filmu najlepsze klatki. Popularność tej usługi rośnie, ponieważ sfilmowane seny doskonale pasują do materiałów filmowych. Niektórych wydarzeń nie da rady uchwycić aparatem.

Filmowanie z powietrza jest bardzo ciekawe nie tylko dla osób, które będą oglądać ten film. Praca takiego fotografa jest bardzo specyficzna, gdyż musi on wykazywać się dużą precyzją. Jest to ważne szczególnie wtedy, dron lata w pobliżu drzew i wysokich budynków. Trzeba uważać na urządzenie, a jednocześnie uchwycić jak najlepsze ujęcia do filmu. Na pewno wymaga to skupienia.