Przejdź do treści

Uszyłam sobie poduszkę na fotel

Moja babcia mieszkała na wsi i często ją odwiedzałam. Bardzo podobał mi się jej dom, który był duży. Babcia miała w środku piękne meble, o które już nie raz pytał właściciel antykwariatu. Babcia nigdy nie chciała nic sprzedać, ponieważ wszystkie meble darzyła ogromnym sentymentem.

Uszycie wygodnej poduszki fotelowej

poduszka na foteleNajbardziej podobał mi się fotel, który babcia miała w salonie. Pewnego razu jak ją odwiedziłam to powiedziała, że może mi go podarować. Wiedziała jak bardzo mi się podobał. Ucieszyłam się i od razu tego samego dnia zabrałam fotel do domu. Potrzebowałam jakiejś wygodnej poduszki na ten fotel i pojechałam do sklepu, żeby się nieco rozejrzeć. Dostępna tam była piękna poduszka na fotele, ale nie było mnie stać na jej zakup i doszłam do wniosku, że sama sobie taką uszyję. Potrafiłam świetnie szyć na maszynie i miałam sporo materiałów w domu. Wybrałam materiał, który najbardziej nadawał się na poduszkę i zabrałam się za jej uszycie. Zmierzyłam dokładnie fotel, żeby mieć pewność, że poduszka będzie dobrych rozmiarów. Uszycie poduszki zajęło mi dwie godziny ale warto było, bo ostatecznie wyglądała świetnie. Zaangażowałam się w to wszystko i postanowiłam zamówić w sklepie internetowym materiał na uszycie kolejnej poduszki na fotel. Chciałam mieć poduszki na zmianę a z fotela zamierzałam korzystać codziennie. Był wygodny i dobrze się w nim czytało książki. Kiedy odwiedziła mnie babcia to była pod wrażeniem jak piękną poduszkę uszyłam. Stwierdziła, że fotel trafił w dobre ręce.

Koleżanka, która mnie odwiedziła była zaskoczona, że miałam taki talent i potrafiłam uszyć taką piękną poduszkę. Poprosiła mnie nawet, żebym i dla niej uszyła poduszkę na jej fotel a ja chętnie się tym zajęłam. Koleżanka była zachwycona poduszką.