Przejdź do treści

Właściwości dobrej metalowej kostki do whisky

 

Dobre drinki nie mogą obyć się bez kostek lodu. Jednak standardowy lód sprawia, że alkohol staje się rozwodniony i traci swoją moc. W sprzedaży można znaleźć alternatywę dla kostek lodu. Koneserzy whisky lub innych mocniejszych trunków mogą sięgnąć po kostki do schładzania, które wykonanego są ze specjalistycznego materiału, którzy długo utrzymuje niską temperaturę.

Zalety dobrej metalowej kostki do whisky

dobre metalowe kostki do whiskyDecydując się na dobre metalowe kostki do whisky możesz cieszyć się świetnym drinkiem bez rozcieńczenia alkoholu. Kostki metalowe do drinków nie pochłaniają zapachów. Tego typu kostki do drinków można używać wielokrotnie. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które nadaje się do przygotowania drinków na bazie różnych alkoholi. Po wyjęciu z zamrażalnika metalowe kostki można od razu wrzucić do szklanki i cieszyć się schłodzonym alkoholem. Specjalistyczne kostki chłodzące do drinków wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne podczas kontaktu z żywnością. Są one proste w użytkowaniu, nie trzeba się obawiać się zalejemy komorę mrożącą zamrażarki. Kostki metalowe zamiast kostek lodu cieszą się dużym uznaniem w barach i wśród koneserów alkoholi. Kostki do Whisky to dobra alternatywa dla lodu. Metalowe kostki do schłodzenia napojów wystarczy na kilka godzin przechowywać w zamrażarce. Posiadają zaokrąglone krawędzie przez co nie niszczą szklanek. Można je wykorzystać do schłodzenia nie tylko alkoholu, ale również ulubionych napojów takich jak m.in: cola czy sok. Pozwalają cieszyć się niezmienionym smakiem i zapachem napojów.

Tego typu produkty barmańskie można kupić w zestawie w eleganckim pudełku do przechowywania, co stanowi świetny pomysł na prezent. Dodatkowo na opakowaniu można wykonać dowolny grawer, przez co upominek będzie bardziej spersonalizowany.