Przejdź do treści

Wygoda podczas noszenia pończoch samonośnych

 

W sukienkach chodziłam tylko latem a to dlatego, że bardzo nie lubiłam nosić rajstop. Zawsze miałam sukienki z takiego materiału, który przez rajstopy się ściągał i cały czas sukienkę musiałam poprawiać. Przeszkadzało mi to i przestałam je nosić. Latem nie nosiłam rajstop i wtedy sukienki były wygodne.

Zakładanie pończoch samonośnych do każdej sukienki

wygodne pończochy samonośneMarlena, moja koleżanka z pracy pewnego dnia zapytała mnie, dlaczego sukienki nosiłam tylko latem. Ona cały rok chodziła w sukienkach co mnie dziwiło. Wyjaśniłam jej więc, że nie lubiłam nosić rajstop i tylko dlatego zakładałam spodnie. Mariola była zaskoczona tym co powiedziałam, bo nie rozumiała. Powiedziała, że ona nosi tylko wygodne pończochy samonośne i zaleciła mi zrobić to samo. Nigdy nie miałam pończoch, bo sądziłam, że nie będą trzymać się na nodze, ale skoro Mariola je ciągle nosiła, to przecież musiały być wygodne. Postanowiłam więc pierwszy raz w swoim życiu zainwestować w takie pończochy samonośne. Zakupy zrobiłam w swoim ulubionym sklepie z bielizną, bo sprzedawała tam młoda dziewczyna, z którą mogłam swobodnie na temat pończoch porozmawiać. Okazało się, że i ta sprzedawczyni nosiła tylko pończochy i poleciła mi najlepsze jakie miała. Stwierdziła, że są tak wygodne w noszeniu, że nawet nie zauważę, że je mam założone. Pończochy zakończone były koronką i prezentowały się elegancko. Wybrałam odpowiedni dla siebie rozmiar a w domu od razu założyłam je na nogi. Przymierzałam każdą sukienkę i było mi szalenie wygodnie.

Do pracy w końcu znowu chodziłam tylko w sukienkach i moja koleżanka Marlena od razu wiedziała, że kupiłam sobie pończochy. Podziękowałam jej oczywiście za to, że mi o nich powiedziała, bo w przeciwnym razie zapewne nadal chodziłabym tylko w spodniach.

Zobacz również https://roana24.pl/