Wygodny bus z Bydgoszczy do Niemiec

Gdy otrzymaliśmy zaproszenie na dużą imprezę rekonstrukcyjną od zaprzyjaźnionej drużyny z Niemiec, byliśmy bardzo podekscytowani. Był to nasz pierwszy zagraniczny wyjazd, więc przygotowania szły pełną parą, w zasadzie od momentu przeczytania zaproszenia. Jak zwykle bywa w takich sytuacjach, problemem okazał się transport, a raczej brak takowego.

Tani bus z Bydgoszczy do Niemiec

busy bydgoszcz niemcyNa duże wyjazdy zwykle jeździliśmy transporterem kolegi. Niestety, akurat w terminie wyjazdu był on jeszcze w warsztacie, a nikt z nas nie miał na tyle pojemnego samochodu, by pomieścić całą drużynę ze sprzętem. Moglibyśmy co prawda jechać pojedynczo, aczkolwiek nie pomieścilibyśmy w prywatnych samochodach nawet połowy drużyny. Potrzebny był więc szybki transport z możliwością przewozu bagażu. Pociągi odpadały z miejsca, gdyż były one zbyt niepewne, a do tego zbyt kosztowne jak na jakość i komfort jazdy. Dopiero po dłuższych poszukiwaniach znaleźliśmy idealnego przewoźnika, oferującego busy Bydgoszcz Niemcy. Nie dość że cena biletu była bardzo przystępna, to jeszcze była możliwość przewozu nawet dużej ilości bagażu za niewielką opłatą. Trasa zajmowała co najwyżej sześć godzin, a autobusy tego przewoźnika były naprawdę komfortowe, wyposażone w łazienkę, klimatyzowane i przestronne. Miały również możliwość odbioru internetu wifi bez dodatkowych opłat. Przewoźnik oferował również atrakcyjne zniżki grupowe, co dla drużyny było idealnym rozwiązaniem.

Całkowity koszt przejazdu w obie strony na bilecie grupowym kosztował mniej niż suma pojedynczych biletów w jedną stronę, nawet po doliczeniu opłaty bagażowej. Sam transport okazał się bardzo wygodny, w klimatyzowanym nowym autobusie z wytłumieniem. Cała grupa mogła więc spokojnie odpoczywać przed i po pokazach bez problemów.