Przejdź do treści

Zabawki pluszowe na pałąku

Gdy dowiedziałam się, że moja serdeczna przyjaciółka urodziła śliczną i zdrową córeczkę, niezwykle się ucieszyłam. Bardzo cieszyłam się szczęściem swojej przyjaciółki, która jest dla mnie jak siostra. Kilkanaście dni po narodzinach, otrzymałam od niej zaproszenie, bym poznała jej dziecko. Na tę okazję postanowiłam sprawić małej prezent w postaci miłego pałąka z pluszakami.

Piękny pałąk z pluszakami nad łóżeczko

pałąk z zabawkami pluszowymiKiedy tylko otrzymałam informację od męża mojej przyjaciółki, że ta zaczęła rodzić, byłam bardzo zaniepokojona. Trzymałam mocno kciuki, by cała akcja skończyła się powodzeniem. Dlatego też niezwykle się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się, że ich córeczka jest już na świecie, cała i zdrowa. Kilkanaście dni po tym wielkim wydarzeniu otrzymałam wiadomość od swojej przyjaciółki, z zaproszeniem do jej domu. Chciała, bym zobaczyła i poznała jej maleństwo. Bardzo się wtedy uradowałam, ponieważ nie ukrywam, że nie mogłam doczekać się poznania malutkiej. Z okazji tej wizyty, postanowiłam sprawić jej drobny upominek. Udałam się do sklepu dziecięcego, w którym mogłam znaleźć taki drobiazg. Po dłuższej chwili poszukiwania, w końcu dostrzegłam coś, co naprawdę przypadło mi do gustu. Był to pałąk z zabawkami pluszowymi. Był bardzo radosny i miałam przeczucie, że przypadnie do gustu córci mojej przyjaciółki. Nie wahając się długo, szybko skierowałam się z nim do kasy, finalizując całą transakcję.

Kiedy zobaczyłam dziecko mojej przyjaciółki, uśmiech sam wykrzywił moje usta. Od razu też wręczyłam jej mamie prezent ode mnie, który przypadł jej do gustu. Pałąk z pluszakami prezentował się pięknie nad dziecięcym łóżeczkiem. Był to prezent trafiony w samą dziesiątkę, za co bardzo siebie chwalę. Mam nadzieję, że będę mogła częściej odwiedzać tę małą istotkę.