Przejdź do treści

Zachwyciłam się makijażem permanentnym

 

Siostra mojej przyjaciółki miała własny gabinet kosmetyczny w centrum Łodzi. Nigdy do niej nie zaglądałam, bo uważałam, że nie było takiej potrzeby. Moja przyjaciółka z kolei często korzystała z różnych zabiegów i nie raz mnie próbowała na nie namówić. 

Wykonanie makijażu permanentnego w sprawdzonym salonie

makijaż permanentny ŁódźSalon, który należał do siostry mojej przyjaciółki był dobry i wiele osób potwierdzało, że to sprawdzone miejsce. Alina, właścicielka salonu przez cały czas podwyższała swoje kwalifikacje i dzięki temu klienci jej ufali. Ostatnio przyjaciółka powiedziała mi, że jej siostra Alina wykonuje makijaż permanentny Łódź i zdecydowała się do niej pójść. Po trzech dniach jak ją znowu spotkałam to była pięknie pomalowana. Kiedy dowiedziałam się, że makijaż był na stałe to aż zaniemówiłam. Efekt był bardzo naturalny i zachwyciłam się tym wszystkim. Ja codziennie musiałam malować kreski na górnej powiecie i było to dość męczące zajęcie, ponieważ nie zawsze udawało mi się zrobić równe kreski. Widok pięknego makijażu permanentnego u przyjaciółki zachęcił mnie do jego wykonania. Zadzwoniłam do Aliny i umówiłam się z nią na taki makijaż. Moja przyjaciółka miała pięknie zrobione brwi oraz usta a mi wystarczyły kreski na górnych powiekach. Cena za taki makijaż permanentny nie była wygórowana a efekt utrzymywał się przez długie lata. Alina przed wykonaniem makijażu przekazała mi wszystkie istotne informacje. Makijaż permanentny trwał trochę czasu, ale wszystko musiało być wykonane dokładnie.

Wyglądałam bosko z makijażem permanentnym i już nie musiałam tracić czasu na malowanie oczu. Od razu wyglądałam pięknie i nie musiałam się o nic martwić. Po czasie zdecydowałam się jeszcze na brwi i usta tak jak moja przyjaciółka. Wyglądałam świetnie.