Przejdź do treści

Zakup luksusowych kosmetyków na prezent

Moja mama niedłgo będzie obchodzić pięćdziesiąte urodziny. Chcę jej zrobić jakiś ładny prezent z tej okazji. Myślałam nad jakimiś kosmetykami, ale jeszcze nie wiem, jakie konkretnie wybrać. Muszę się nad tym porządnie zastanowić, ponieważ chcę, by prezent się spodobał. 

Wręczenie mamie luksusowych kosmetyków

luksusowe kosmetykiLubimy z mamą robić sobie takie babskie wieczory. Nakładamy sobie wtedy różnego rodzaju maseczki, malujemy paznokcie i przy okazji plotkujemy o różnych sprawach. Pomyślałam zatem, że moja mama powinna się poczuć jeszcze bardziej wyjątkowa, więc zakupię jej luksusowe kosmetyki. Wybieram się właśnie do luksusowej drogerii, by wybrać jakiś zestaw. Liczę na to, że ekspedientka doradzi mi coś wyjątkowego. Na miejscu powiedziałam sprzedawczyni czego potrzebuję. Przedstawiła mi kilka zestawów kosmetyków. Najbardziej spodobały mi się te z drobinkami złota, więc taki zestaw zakupiłam. Dokupiłam do tego snakowitą bombonierkę. Na imprezę urodzinową wybieram się z moim narzeczonym. W końcu nadszedł dzień urodzin mojej mamy. Czekała na ten dzień bardzo długo i niecierpliwie. Wręczyłam jej prezent. Bardzo jej się spodobał. Ona uwielbia kosmetyki, więc wiedziałam, że trafię w jej gust. W zestawie był między innymi żel pod prysznic, krem do twarzy. Były tam również maseczki, więc mama już zapowiedziała mi, że zrobimy sobie ponownie babski wieczór. Bardzo się z tego powodu cieszę, a najbardziej z tego, że spodobał się mojej mamie prezent, który jej wręczyłam. 

Sama chciałabym dostać kiedyś taki prezent. Muszę to podpowiedzieć mojemu narzeczonemu. Na ten moment cieszę się, że impreza urodzinowa się udała. Dwa dni później wypróbowałyśmy te kosmetyki. Trzeba przyznać, że są one dobrej jakości. Na pewno cera będzie w o wiele lepszej kondycji.