Przejdź do treści

Zakup mebli na wymiar w Krakowie

Niedawno przeprowadziliśmy się wraz z mężem do Krakowa. Wybraliśmy dość małe mieszkanie, jednak bardzo spodobała się nam jego lokalizacja, która jest dla nas bardzo dogodna ze względu na bardzo łatwy i szybki dojazd do pracy. Poza tym okolica jest dość zielona, dwa kroki od mieszkania znajduje się spory park, a oboje uwielbiamy spacerować w takich miejscach.

Wybór mebli na wymiar do mieszkania

meble na wymiar krakówMieszkanie, które kupiliśmy nie było nowe, jednak po generalnym remoncie. Sami jednak musieliśmy wybrać wszystkie meble. Ze względu na nieco nietypowy układ mieszkania zdecydowaliśmy się na indywidualne zamówienie mebli, które idealnie pasowałyby do tej przestrzeni. Jeżeli chodzi o meble na wymiar kraków okazał się miejscem, w którym nietrudno znaleźć firmę, która realizuje takie projekty szybko i sprawnie. Najbardziej zależało mi na dobrych meblach kuchennych, które musiały mieć nieco niestandardowe wymiary, aby wpasować się w pomieszczenie w naszym mieszkaniu. Zamówienie takich okazało się niezwykle łatwe i przyjemne. Najpierw stworzyliśmy własny projekt, na którym musieliśmy oczywiście dokładnie podać wymiary, jakie powinny mieć te meble. Następnie wybraliśmy materiał, z jakiego chcemy, aby były wykonane oraz wszelkie estetyczne szczegóły, jak np. uchwyty w szufladach czy kolory. Realizacja naszego projektu odbyła się dość szybko i meble pojawiły się w naszej nowej kuchni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ udało nam się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, która początkowo wydawała się utrudnieniem.

Indywidualne zamówienie mebli do naszej kuchni okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu to pomieszczenie jest nie tylko bardzo ergonomiczne oraz funkcjonalne, ale również całkowicie odpowiada naszym estetycznym upodobaniom.