Przejdź do treści

Zakup prętów stalowych w niskiej cenie

Dostałem ciekawe zlecenie od swojego stałego klienta i chętnie się zgodziłem je wykonać. Otóż miałem zbudować dla niego od podstaw ogrodzenie. Potrzebował sporej ilości ogrodzenia, ponieważ miało ono powstać na terenie jego firmy, którą ostatnimi czasy dość mocno rozbudował.

Współpraca z firmą oferującą dużo prętów

pręty stalowe okrągłeWcześniej nie zajmowałem się ogrodzeniami, ale to nie stanowiło dla mnie problemu, gdyż znałem się na tym i co najważniejsze, posiadałem niezbędny sprzęt. Potrzebne mi były jeszcze tylko pręty stalowe okrągłe i musiałem znaleźć firmę, która oferowała je w sprzedaży i to w niskiej cenie. Zawsze zwracałem uwagę na koszty, ponieważ było to dla mnie niezmiernie ważne. Znalazłem kilka interesujących ofert, ale zdecydowałem się na współpracę z firmą, która oferowała największą ilość prętów różnego rodzaju. Interesujące mnie okrągłe pręty także były dostępne i na dodatek cena była najniższa w regionie. Wymierzyłem cały teren i dokładnie sprawdziłem jaka ilość prętów była mi potrzebna. Po pręty pofatygowałem się osobiście, ponieważ firma mieściła się niedaleko i chciałem sprawdzić jakość tych prętów przy okazji. Człowiek, z którym rozmawiałem był dość rzeczowy i pomocny. Wytypował nawet jednego ze swoich pracowników, który pomógł mi załadować wszystkie pręty na pojazd. Zadowolony z siebie wróciłem do firmy. Prętów nie wyładowywałem z pojazdu, bo następnego dnia jechałem klientowi stawiać ogrodzenie na terenie jego firmy. Dokonałem dobrego zakupu, bo było tanio.

Na tym zleceniu sporo zarobiłem dodatkowo a wszystko dlatego, że znalazłem firmę, która sprzedawała tanie pręty stalowe. Klient oczywiście jak zawsze był zadowolony z moich usług i powiedział, że jeszcze nie raz przekaże mi jakieś kolejne zlecenie do wykonania.