Przejdź do treści

Zapisałam dziecko do prywatnego przedszkola

Moje dziecko w tym roku miało obchodzić trzecie urodziny. Doszłam do wniosku, że to najlepszy moment na to, aby zapisać je do przedszkola. Oczywiście bardzo zależało mi na tym, aby była to renomowana placówka, gdzie moje dziecko będzie mogło liczyć nie tylko na podstawową opiekę, ale także wiele zajęć dodatkowych, które rozwiną jego talenty i umiejętności.

Zalety rekomendowanego przedszkola prywatnego

rekomendowane prywatne przedszkole na wilanowieJak można się domyślić interesowały mnie tylko prywatne placówki. Zrobiłam mały „rekonesans” związany z przedszkolami, które znajdowały się blisko mojego miejsca zamieszkania. W ten sposób bardzo łatwo i szybko znalazłam rekomendowane prywatne przedszkole na Wilanowie. Mieszkałam niedaleko, dlatego wiedziałam, że nie będę miała problemów z tym, żeby odprowadzać i przyprowadzać dziecko do domu. Dowiedziałam się, że wielu rodziców poleca tę placówkę, ponieważ zatrudnia ona najlepszych pedagogów z wręcz świetnym podejściem do dzieci. Dzieci odbywają tam zajęcia w małych, kilkuosobowych grupach i jeśli tego potrzebują mogą liczyć na pomoc pedagoga wspomagającego. Dodatkowo przedszkole to oferuje bardzo dużo zajęć dodatkowych takich jak rytmika, tańce, logopedia, zajęcia pobudzające kreatywność oraz balet i basen. Dzieci mogą przebywać w tej placówce od godziny siódmej rano do godziny dwudziestej wieczorem. Bardzo mi się spodobało, że placówka ma takie długie godziny otwarcia.

Dzięki temu nie miałabym problemu z dopasowaniem godzin pobytu dziecka w przedszkolu do mojej pracy. Zapisałam tam dziecko i już kilka tygodni później pojawiłam się tam z nim na dniach adaptacyjnych. Moje dziecko szybko złapało kontakt z rówieśnikami i codziennie od tego momentu chętnie chodzi na zajęcia, a ja jestem wtedy o nie spokojna, ponieważ wiem, że ma dobrą opiekę.