Przejdź do treści

Znalezienie tanich frontów meblowych u producenta

Często łapałem sobie dodatkowe zlecenia i dzięki temu zarabiałem porządne pieniądze. Montowałem meble i znałem się na tym najlepiej. Dlatego właśnie klienci decydowali się na współpracę ze mną. Otworzyłem w końcu własną firmę, bo mogłem wtedy zarabiać jeszcze więcej niż dotychczas. 

Współpraca z producentem frontów meblowych 

tanie fronty meblowe na wysoki połyskW ostatnim czasie ludzie decydowali się na fronty meblowe, które były na wysoki połysk. Taka panowała moda i musiałem za nią nadążać. Nie dysponowałem frontami na wysoki połysk, dlatego postanowiłem takie zamówić. Oczywiście w grę wchodziły tylko tanie fronty meblowe na wysoki połysk, gdyż oferowałem dość niskie ceny swoich usług i chciałem, aby tak zostało. Namierzyłem producenta, który oferował najtańsze na rynku rozwiązania i to od niego zakupiłem fronty meblowe. Zakupy robiłem u producenta dopiero jak wpadało mi zlecenie od klienta, gdyż wtedy dokładnie wiedziałem, w jakim kolorze fronty meblowe zamówić. Z producentem frontów meblowych współpracowałem regularnie i dzięki temu po jakimś czasie fronty meblowe sprzedawał mi jeszcze taniej niż na początku. Dzięki temu przy każdym zleceniu zarabiałem dużo więcej i moja firma rozwijała się coraz szybciej. Fronty były doskonałej jakości i klienci byli za każdym razem nimi zachwyceni. Oczywiście moją firmę polecali swoim znajomym i dzięki temu wpadało mi bardzo dużo zleceń. Poprowadzenie własnej firmy było doskonałą i bardzo dochodową decyzją. W zasadzie montowałem tylko fronty na wysoki połysk.

Po kilku miesiącach zatrudniłem kilka osób do pomocy, ponieważ sam się nie wyrabiałem. Moja żona zgodziła się prowadzić księgowość w mojej firmie, za co byłem jej bardzo wdzięczny. Znała się na tym i miałam ogromne doświadczenie, dlatego śmiało mogłem jej zaufać.