Podobają mi się drewniane domy

  • przez

W pracy poznałam bardzo sympatycznego chłopaka. Dobrze się razem dogadywaliśmy. Mieliśmy wspólne zainteresowania po jakimś czasie zostaliśmy para. Michał przeprowadził się do Warszawy tak jak ze względu na studia. Nie mieliśmy tutaj nikogo z rodziny więc razem czuliśmy się raźniej. W zeszłym tygodniu w weekend pojechaliśmy do moich rodziców a w ten weekend wybieramy się do jego rodziców w góry. 

Michała rodzice mają dom w górach

całoroczne domy z drewna zakopaneNigdy jeszcze nie była w Zakopanym w moim życiu więc bardzo się cieszyłam, że jedziemy w góry. Wzięliśmy sobie poniedziałek wolny bo trasa do Zakopanego jest wyczerpująca więc chcieliśmy skorzystać i wrócić dopiero w poniedziałek po obiedzie. Michał rzadko się widuje z rodzicami dlatego chcieliśmy skorzystać z każdej chwili. Jego rodzinny dom zrobił na nie ogromne wrażenie. Całoroczne domy z drewna zakopane są przepiękne. Pierwszy raz miałam możliwość mieszkania w takim typowo górskim domu. Znajdował się w pięknej okolicy. Widoki były na prawdę bardzo fajne. Rodzice zrobili na mnie dobre wrażenie. Byli bardzo uprzejmi i dobrze nam się rozmawiało. Okazało się, ze ten dom ma już kilkadziesiąt lat. Co jakiś czas go odnawiają ale zachowując tradycyjne elementy. Dom z drewna na prawdę robi wrażenie. Jest bardzo ciepły i przytulny. W domu znajdują się piękne meble a także górskie ozdoby, które do tej pory mogłam oglądać w telewizji czy książkach. Byłam pod ogromny wrażeniem tego domu i na pewno z chęcią będę tam wracać. 

Sporo spacerowaliśmy z rodzicami a także skorzystaliśmy z kolejki górskiej. Dla mnie to był niezapomniany weekend. Rodzice mają dużo ziemi i wspominali, ze Michał zawsze może wrócić i się obok nich wybudować. Na razie o tym nie myśli ale ja na pewno z takiej okazji bym skorzystała. W górach czułam się jak w domu.